„KIERUNEK GRECJA - z Powiercia na Europejski Rynek Pracy!”.

     logotyp

 

Zakończyła się rekrutacja drugiej grupy do projektu

„Kierunek Grecja - z Powiercia na Europejski Rynek Pracy!”
o numerze 2019-1-PL01-KA102-061609


     Zakończyła się rekrutacja drugiej grupy do realizowanego przez naszą szkołę projektu „Kierunek Grecja - z Powiercia na Europejski Rynek Pracy!” o numerze 2019-1-PL01-KA102-061609 w ramach projektu Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, w ramach którego 40 uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu wyjedzie na staż zagraniczny do Grecji.

     W ramach drugiej mobilności wsparciem zostanie objętych 40uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu, uczących się w zawodach Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki oraz Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych. Uczestnicy zostali wybrani według określonych kryteriów rekrutacyjnych, pozwalających na zapewnienie wszystkim uczniom zainteresowanym uczestnictwem równych szans udziału w projekcie. Wyboru dokonała Komisja Rekrutacyjna, w skład której weszli przedstawiciele szkoły.

     Podstawą kwalifikowania osób do udziału w projekcie i realizacji praktyk zagranicznych w ramach projektu było spełnienie następujących warunków: bycie w grupie docelowej, opisanej w § 2 Regulaminu Rekrutacji, złożenie poprawnie wypełnionego formularza rekrutacyjnego, uzyskanie wystarczającej liczby punktów w procesie rekrutacyjnym.

     Do udziału w projekcie zostało zakwalifikowanych 40 uczniów z kierunków Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki (22), Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych (18).  W przygotowaniach do mobilności wezmą udział osoby z listy rezerwowej.

     Lista zakwalifikowanych uczniów do projektu znajduje się w gabinecie projektowym w szkole. Wszelkie pytania dot. realizowanego projektu i wyników rekrutacji uczestników można kierować do Koordynatora projektu.
greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Czwartek
15 Kwietnia 2021
Dzień Trzeźwości
Imieniny obchodzą
Anastazja, Bazyli, Leonid, Ludwina,
Modest, Olimpia, Tytus, Wacław,
Wacława, Wiktoryn, Wszegniew

Do końca roku zostało 261 dni.
Zodiak: Baran

Licznik odwiedzin

446207
DzisiajDzisiaj33
WczorajWczoraj178
Ten tydzieńTen tydzień561
Ten miesiąc Ten miesiąc 2659
WszystkieWszystkie446207