Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

img 7223     Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki i pracy  przyszedł czas na zasłużony odpoczynek !!!
     22 czerwca w auli szkolnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Po  wprowadzeniu sztandaru szkoły wszyscy zebrani odśpiewali hymn państwowy. Dyrektor szkoły Pan Marian Aleksiński wygłosił okolicznościowe przemówienie, w którym podziękował    nauczycielom, rodzicom, uczniom a także pracownikom administracji za trud i wytężoną pracę w roku szkolnym. Po  przemówieniu Dyrektora szkoły wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody i dyplomy dla uczniów, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w konkursach, olimpiadach i sporcie.
     Ten dzień był wyjątkowy zwłaszcza dla uczniów trzeciej klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej , którzy  otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Po wręczeniu świadectw, głos zabrał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Franciszek Strybel , który w imieniu całej społeczności uczniowskiej pożegnał absolwentów i życzył wielu sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń i życiowych celów. W imieniu absolwentów wystąpił   Cezary Błaszczyk, który podziękował dyrekcji ,wychowawcy i całemu gronu pedagogicznemu za życzliwość , wsparcie w trudnych chwilach i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy.
     Miłym akcentem uroczystości było wręczenie przez Panią Ewelinę Kamedułę, przedstawiciela Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Kole, podziękowań i upominku dla szkoły za współpracę w roku szkolnym 2017/2018.
     Uczniom kończącym naukę w naszej szkole życzymy szczęśliwej drogi ku dorosłości, uśmiechu losu i spełnienia najskrytszych marzeń. Wszystkim uczniom  życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu.


 

logo ministerstwa

logomin

kowr

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Erwin, Erwina, Kamil,
Karolina, Robert, Roberta, Szymon,
Unisław, Wespazjan

Do końca roku zostało 167 dni.
Zodiak: Rak

Licznik odwiedzin

294304
DzisiajDzisiaj23
WczorajWczoraj106
Ten tydzieńTen tydzień408
Ten miesiąc Ten miesiąc 2012
WszystkieWszystkie294304