Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

img 20190405 092812     W dniach 4-5.04.2019r. po raz kolejny  zostały zorganizowane Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym.  Rozgrywki przeprowadzone były systemem rosyjskim. W pierwszym dniu zmagań o tytuł Mistrza Szkoły walczyli chłopcy. W rywalizacji wzięło 17 uczniów, najlepszym tenisistą okazał się  Sebastian Augustowski z klasy I BB, drugie miejsce zajął Damian Stajewski z klasy II PT, a trzecie Marek Łaszkiewicz z klasy I BT. W drugim dniu zmagań rywalizowały dziewczęta. W turnieju wzięło udział 12 zawodniczek.  Po bardzo wyrównanym pojedynku finałowym po tytuł Mistrza Szkoły sięgnęła  Julia Witkowska z klasy III PT, drugie miejsce zajęła Julia Ferenc z klasy IV PT, a trzecie miejsce Justyna Borkowska z klasy IV PT.
Gratulujemy zwycięzcom  i wszystkim zawodnikom!