INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

01     Czas wakacji dobiegł końca i po dwóch miesiącach wolnego, uczniowie wracają do szkolnych ławek. Dnia 2 września 2019 roku, punktualnie o godzinie 9.00 uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły przybyli na inaugurację roku szkolnego 2019/2020. Uroczystość rozpoczęto tradycyjnie, wprowadzeniem sztandaru szkoły. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, Pan Dyrektor Marek Sobolewski powitał wszystkich obecnych, a w szczególności uczniów klas pierwszych, którzy w tym dniu złożyli ślubowanie oraz nauczycieli, którzy w tym roku dołączyli do grona pedagogicznego. Wraz z początkiem roku szkolnego w naszej szkole zostało utworzone stanowisko wicedyrektora. Funkcja ta została powierzona Pani Agnieszce Smolińskiej. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych zrobili z wychowawcami pamiątkowe zdjęcia. Następnie wszyscy uczniowie udali się do klas, aby wziąć udział w spotkaniu z wychowawcami.
     Po wakacjach pozostały ciepłe wspomnienia, zdjęcia i pamiątki z wyjazdów. Miejmy nadzieję, że ogrom nagromadzonej dobrej energii wystarczy na kolejne dziesięć miesięcy.

greckie

librus

logocsw

biegi

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Niedziela
12 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Andrzej, Euzebiusz, Feliks, Henryk, Jan
Gwalbert, Paweł, Piotr, Tolimir,
Weronika

Do końca roku zostało 173 dni.
Zodiak: Rak

Licznik odwiedzin

375710
DzisiajDzisiaj7
WczorajWczoraj370
Ten tydzieńTen tydzień2283
Ten miesiąc Ten miesiąc 3802
WszystkieWszystkie375710