„KIERUNEK GRECJA - z Powiercia na Europejski Rynek Pracy!”

     logotyp

    W poniedziałek 2 grudnia w auli szkolnej zakończyła się
    rekrutacja do projektu

 „Kierunek Grecja - z Powiercia na Europejski Rynek Pracy!”
 o numerze 2019-1-PL01-KA102-061609

     Zakończyła się rekrutacja 1 grupy do realizowanego przez naszą szkołę projektu „Kierunek Grecja - z Powiercia na Europejski Rynek Pracy!” o numerze 2019-1-PL01-KA102-061609 w ramach projektu Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, w ramach którego 42 uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu wyjedzie na staż zagraniczny do Grecji!
     W ramach projektu wsparciem zostanie objętych 42 uczniów klas II i III Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu, uczących się w zawodach Technik Mechanizacji Rolnictwai Agrotroniki, Technik Architektury Krajobrazu oraz Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych. Uczestnicy zostali wybrani według określonych kryteriów rekrutacyjnych, pozwalających na zapewnienie wszystkim uczniom zainteresowanym uczestnictwem równych szans udziału w projekcie. Wyboru dokonała Komisja Rekrutacyjna, w skład której weszliprzedstawiciele szkoły.
     Podstawą kwalifikowania osób do udziału w projekcie i realizacji praktyk zagranicznych w ramach projektu było spełnienie następujących warunków: bycie w grupie docelowej, opisanej w § 2 Regulaminu Rekrutacji (Zobacz regulamin), złożenie poprawnie wypełnionego formularza rekrutacyjnego, uzyskanie wystarczającej liczby punktów w procesie rekrutacyjnym.
     Do udziału w projekcie zostało zakwalifikowanych 42 uczniów z kierunków Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki (16), Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych (16) oraz Technik Architektury Krajobrazu (10).
W przygotowaniach do mobilności weźmie udział osoba z listy rezerwowej.
     Lista zakwalifikowanych uczniów do projektu znajduje się w gabinecie projektowym w szkole. Wszelkie pytania dot. realizowanego projektu i wyników rekrutacji uczestników można kierować do Koordynatora projektu, Kierownika praktycznej nauki zawodu.

greckie

librus

biegi

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Sobota
22 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz, Wrócisław

Do końca roku zostało 314 dni.
Zodiak: Ryba

Licznik odwiedzin

332777
DzisiajDzisiaj29
WczorajWczoraj198
Ten tydzieńTen tydzień1342
Ten miesiąc Ten miesiąc 4915
WszystkieWszystkie332777