Dzień Chleba

03     Dnia 23.10.2020r. obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Chleba”.  W tym roku uczciliśmy to wydarzenie w zupełnie inny, niecodzienny sposób. Niestety, nie tak hucznie jak zawsze i nie tak, jakbyśmy chcieli. Pomimo pandemii, która opanowała cały świat, uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych postarali się zachować namiastkę normalności i upiekli pyszne bułki, chałki oraz chleb, aby móc podzielić się nimi z kolegami   i koleżankami z innych klas. Nie mogliśmy świętować tego dnia ze wszystkimi uczniami naszej szkoły, ale mimo tego obecna na zajęciach młodzież   mogła spróbować własnoręcznie przygotowanych wypieków. Mamy nadzieję, że  w przyszłym roku będziemy obchodzić „Dzień chleba” dużo bardziej uroczyście.

greckie

librus

logocsw

biegi

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Piątek
4 Grudnia 2020
Imieniny obchodzą
Barbara, Berno, Biernat, Chrystian,
Hieronim, Krystian, Piotr

Do końca roku zostało 28 dni.
Zodiak: Strzelec

Licznik odwiedzin

423677
DzisiajDzisiaj52
WczorajWczoraj130
Ten tydzieńTen tydzień711
Ten miesiąc Ten miesiąc 560
WszystkieWszystkie423677