Dzień Dziecka - Dzień Sportu 2021

p6011461     Dnia 01.06.2021r. po długim czasie nieobcości w szkole spowodowanym sytuacją epidemiczną udało się zorganizować szkolną imprezę z okazji Dnia Dziecka. Miała ona charakter sportowo – rekreacyjny. Była również okazją do wręczenia nagród zwycięzcom w konkursach i olimpiadach.
     Dyrektor ZSCKR pan Marek Sobolewski wręczył nagrodę uczniowi klasy III Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki Przemkowi Pietruszce za udział w finale centralnej XLIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Nagroda była ufundowana przez odział kolski Wielkopolskiej Izby Rolniczej.Gratulujemy Przemkowi i życzymy dalszych sukcesów.
     Dyplomy i nagrody zostały również wręczone za zwycięstwo w Szkolnej Olimpiadzie Wiedzy o HIV i AIDS, w której I miejsce zajął Adam Faryński z klasy I BT  oraz za zwycięstwo w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Roślinach Ozdobnych, w którym I miejsce zajęła Weronika Bierut z klasy III HT.
     W zmaganiach sportowych udział wzięli uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich wraz  wychowawcami. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach nawiązujących do kierunków kształcenia w szkole: biegu kelnerskim, kręglach, „koszeniu piłki do bramki”, przerzucanie opony, slalomie piłkarskim i biegu farmera. Wszyscy uczniowie biorący udział w rywalizacji zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. W punktacji grupowej najlepsi okazali się chłopcy z IIB4T. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zmagań.
     Sportowy Dzień Dziecka upłynął we wspaniałej atmosferze,humory dopisywały.W czasie trwania rywalizacji młodzież raczyła się min. smacznymi kiełbaskami z grilla, a impreza była świetną okazją do reintegracji społeczności szkolnej po długim czasie nauki zdalnej.
     Za przygotowanie i przeprowadzenie imprezy odpowiedzialni byli nauczyciele wychowania fizycznego Daniel Kowalczyk, Wioleta Załęska i Wiesława Trzmiel, za część gastronomiczną odpowiadała klasa III PT, której serdecznie dziękujemy.greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Poniedziałek
26 Lipca 2021
Imieniny obchodzą
Anna, Bartolomea, Grażyna, Mirosława
Do końca roku zostało 159 dni.
Zodiak: Lew

Licznik odwiedzin

464877
DzisiajDzisiaj97
WczorajWczoraj148
Ten tydzieńTen tydzień97
Ten miesiąc Ten miesiąc 4478
WszystkieWszystkie464877