TECHNIKUM ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

TECHNIKUM ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU


     Interesujesz się roślinami, lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu, cenisz kontakt z naturą i z innymi ludźmi? Chciałbyś się dowiedzieć, jak zaprojektować i stworzyć wymarzony ogród?
     Tą wiedzę i umiejętności uzyskasz w czasie nauki w naszej szkole w technikum architektury krajobrazu.
     Kierunek ten należy do najnowszych zawodów w Polsce, a specjaliści w tym zakresie są poszukiwani na rynku pracy. Nasza placówka jest jedyną w regionie oferującą kształcenie przyszłych architektów zieleni. Zagadnienia realizowane w trakcie nauki to między innymi kształtowanie i pielęgnacja terenów zieleni, konserwacja istniejących i nowo projektowanych elementów architektury krajobrazu, projektowanie ogrodów przydomowych, działek rekreacyjnych, zieleni miejskiej, rewaloryzacja i modernizacji parków zabytkowych, inwentaryzacja drzewostanu.
    Absolwencie tego kierunku mogą z powodzeniem podjąć pracę w firmach zajmujących się ternami zielonymi, biurach projektowych, czy choćby punktach zajmujących się zaopatrzeniem ogrodów.
    Nauczyciele przedmiotów zawodowych są specjalistami w swojej dziedzinie, a dzięki dużemu naciskowi kładzionemu na praktyczną naukę zawodu, przyszli absolwenci są przygotowani do przyszłej pracy nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie.
    Podczas nauki w naszej szkole uczniowie mają możliwość skorzystania z wielu szkoleń dających dodatkowe uprawnienia takie jak między innymi prawo jazdy kategorii T, obsługa pił motorowych, czy obsługa środków chemicznych. Przyszli architekci biorą również udział w praktykach i stażach zawodowych zarówno w kraju jak i za granicą.
    Pracownie są wyposażone w niezbędne narzędzia, a nauka projektowania komputerowego odbywa się z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania dedykowanego tej branży.
    Nauka w naszej szkole to nie tylko lekcje i zajęcia praktyczne, ale również miła atmosfera wśród uczniów, doskonałe warunki dla mieszkańców internatu oraz cicha i spokojna okolica.

Zapraszamy!
Przyjdź, zobacz i zostań z nami!
Dodatkowe informacje i niezbędne dokumenty znajdziesz na naszej stronie
www.powiercie.eu
greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Piątek
17 Września 2021
Imieniny obchodzą
Ariadna, Dezyderiusz, Drogosław,
Franciszek, Hildegarda, Justyn, Justyna,
Lambert, Lamberta, Narcyz, Teodora

Do końca roku zostało 106 dni.
Zodiak: Panna

Licznik odwiedzin

473503
DzisiajDzisiaj87
WczorajWczoraj165
Ten tydzieńTen tydzień758
Ten miesiąc Ten miesiąc 2863
WszystkieWszystkie473503