Włoskie praktyki - zakończyła się mobilność w ramach pojektu

logo


WŁOSKIE PRAKTYKI -  PUBLIKACJA
Podsumowanie pojektu nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000010452
realizowanego przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego  w Powierciu, w ramach Akredytacji Erasmusa w sektorze: Kształcenie i szkolenia zawodowe. Akredytacja nr: 2020-1-PL01-KA120-VET-096220


     W załączeniu znajduje się broszura podsumowująca nasze działania w ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000010452, współfinansowanego przez Unię Europejską. Projekt zakładał wyjazd uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu na staż zagraniczny do Włoch. W ramach projektu wsparciem zostali objęci uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu, uczący się w zawodach Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki, Technik Architektury Krajobrazu oraz Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych. Nasi uczniowie odbyli dwutygodniowe praktyki we Włoszech, w ramach których nabyli nową wiedze i kompetencje w swoich zawodach, zgodnie z programem praktyk oraz uczestniczyli w programie kulturowym, którego głównymi elementami było zwiedzanie Padwy, Werony oraz Wenecji. Nasz projekt przyniósł uczestnikom zarówno korzyści zawodowe jak i rozwój językowy i społeczny.
                                                                                       Marianna Milewska
                                                                                    Koordynator projektu

                         Poniżej publikacja dotycząca projektu
                                    Broszura - POBIERZ

Projekt nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000010452, realizowany przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu, w ramach Akredytacji Erasmusa w sektorze: Kształcenie i szkolenia zawodowe
Akredytacja nr: 2020-1-PL01-KA120-VET-096220

 

 

 

 

 

 

logo


Włoskie praktyki - zakończyła się mobilnośc w ramach pojektu

nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000010452


     Zakończyła się mobilność w ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000010452, współfinansowanego przez Unię Europejską. Projekt zakładał wyjazd uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu na staż   zagraniczny do Włoch!

     W ramach projektu wsparciem zostali objęci uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu, uczący się w zawodach Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki, Technik Architektury Krajobrazu oraz Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych. Uczestnicy zostali wybrani według określonych kryteriów rekrutacyjnych, pozwalających na zapewnienie wszystkim uczniom zainteresowanym uczestnictwem równych szans udziału w projekcie. Wyboru dokonała Komisja Rekrutacyjna, w skład której weszli przedstawiciele szkoły. Podstawą kwalifikowania osób do udziału w projekcie i realizacji praktyk zagranicznych w ramach projektu było spełnienie warunków zgodnych z Regulaminem Rekrutacji. Nasi uczniowie odbyli dwutygodniowe praktyki we Włoszech, w ramach których nabyli nową wiedzę i kompetencje w swoich zawodach, zgodnie z programem praktyk oraz uczestniczyli w programie kulturowym, którego głównymi elementami było zwiedzanie Padwy, Werony oraz Wenecji. Nasz projekt przyniósł uczestnikom zarówno korzyści zawodowe jak i rozwój językowy i społeczny.
Koordynator projektu
Marianna Milewska
Poniżej prezentujemy fotorelację z realizacji mobilności.


 

Projekt nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000010452, realizowany przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu, w ramach Akredytacji Erasmusa w sektorze: Kształcenie i szkolenia zawodowe
Akredytacja nr: 2020-1-PL01-KA120-VET-096220

 

logo


Rozpoczęła się rekrutacja do projektu nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000010452


Rozpoczęła się rekrutacja do realizowanego przez naszą szkołę projektu nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000010452, realizowanego w ramach akredytacji na zasadach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Projekt zakłada wyjazd 38 uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu na staż zagraniczny do Włoch!

W ramach projektu wsparciem zostanie objętych 38 uczniów klas II, III i IV Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu, uczących się w zawodach Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki, Technik Architektury Krajobrazu oraz Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz uczniów Szkoły Branżowej. Uczestnicy zostaną wybrani według określonych kryteriów rekrutacyjnych, pozwalających na zapewnienie wszystkim uczniom zainteresowanym uczestnictwem równych szans udziału w projekcie. Wyboru dokona Komisja Rekrutacyjna, w skład której weszli przedstawiciele szkoły.

Podstawą kwalifikowania osób do udziału w projekcie i realizacji praktyk zagranicznych w ramach projektu jest spełnienie następujących warunków: bycie w grupie docelowej, opisanej w § 2 Regulaminu Rekrutacji, złożenie poprawnie wypełnionego formularza rekrutacyjnego, uzyskanie wystarczającej liczby punktów w procesie rekrutacyjnym.

Do udziału w projekcie zostało zakwalifikowanych 38 uczniów z kierunków Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki, Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technik Architektury Krajobrazu oraz Szkoły Branżowej. W przygotowaniach do mobilności wezmą udział osoby z listy rezerwowej. Rekrutacja zostanie przeprowadzona w terminie
04-25.01.2022 roku, dla wyjazdu jesienią 2022 roku.


Koordynator Projektu
Marianna Milewska

Regulamin rekrutacji Pobierz

Formularz zgłoszeniowy Pobierz

Wloskie praktyki

greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Wtorek
7 Lutego 2023
Imieniny obchodzą
Romuald, Ryszard, Sulisław
Do końca roku zostało 328 dni.
Zodiak: Wodnik

Licznik odwiedzin

543371
DzisiajDzisiaj35
WczorajWczoraj104
Ten tydzieńTen tydzień139
Ten miesiąc Ten miesiąc 654
WszystkieWszystkie543371