Praktyki i staże zawodowe we Włoszech - rekrutacja

LogoERASMUS

Rozpoczęła się rekrutacja do projektu nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000010452


Rozpoczęła się rekrutacja do realizowanego przez naszą szkołę projektu nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000010452, realizowanego w ramach akredytacji na zasadach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Projekt zakłada wyjazd 38 uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu na staż zagraniczny do Włoch!

W ramach projektu wsparciem zostanie objętych 38 uczniów klas II, III i IV Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu, uczących się w zawodach Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki, Technik Architektury Krajobrazu oraz Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz uczniów Szkoły Branżowej. Uczestnicy zostaną wybrani według określonych kryteriów rekrutacyjnych, pozwalających na zapewnienie wszystkim uczniom zainteresowanym uczestnictwem równych szans udziału w projekcie. Wyboru dokona Komisja Rekrutacyjna, w skład której weszli przedstawiciele szkoły.

Podstawą kwalifikowania osób do udziału w projekcie i realizacji praktyk zagranicznych w ramach projektu jest spełnienie następujących warunków: bycie w grupie docelowej, opisanej w § 2 Regulaminu Rekrutacji, złożenie poprawnie wypełnionego formularza rekrutacyjnego, uzyskanie wystarczającej liczby punktów w procesie rekrutacyjnym.

Do udziału w projekcie zostało zakwalifikowanych 38 uczniów z kierunków Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki, Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technik Architektury Krajobrazu oraz Szkoły Branżowej. W przygotowaniach do mobilności wezmą udział osoby z listy rezerwowej. Rekrutacja zostanie przeprowadzona w terminie
04-25.01.2022 roku, dla wyjazdu jesienią 2022 roku.


Koordynator Projektu
Marianna Milewska

Regulamin rekrutacji Pobierz

Formularz zgłoszeniowy Pobierz

greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Czwartek
27 Stycznia 2022
Imieniny obchodzą
Angelika, Ilona, Jan Chryzostom, Julian,
Przybysław

Do końca roku zostało 339 dni.
Zodiak: Wodnik

Licznik odwiedzin

491151
DzisiajDzisiaj69
WczorajWczoraj90
Ten tydzieńTen tydzień343
Ten miesiąc Ten miesiąc 3390
WszystkieWszystkie491151