„Każde zadanie to wyzwanie…”

 114744     12 kwietnia szkolna grupa teatralna zaprezentowała swoje umiejętności aktorskie podczas przedstawienia, którego scenariusz napisało życie. W zabawnej scence uczniowie: Julia Bujanowska, Patrycja Lewandowska, Andżelika Powietrzyńska, Piotr Bryl, Bartłomiej Pawlak, Szymon Radoszewski, Rafał Szczepański i Wiktor Tomaszewski wcieli się w rolę osób, dzięki którym możemy teraz przebywać w odnowionej auli szkolnej. Rolę konferansjera pełniła Karina Jonaszak. Przygotowania do realizacji przedstawienia trwały pod kierunkiem Pana Grzegorza Bojanowskiego i Pani Joanny Suliburskiej.Spotkanie w odnowionej auli szkolnej było też okazją do wręczenia nagród i dyplomów dla tych, którzy aktywnie uczestniczyli w organizowanych konkursach. W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu, 8 lutego odbył się Konkurs promujący bezpieczeństwo w sieci, którego organizatorami  byli: Pani Halina Smolarek, Pan Hubert Sobiesiński i Pan Krzysztof Białkowski. Uczniowie, którzy zostali nagrodzeni w tym konkursie: I miejsce Jakub Król kl. 2 BT, II miejsce Adam Dąbrowski kl.3 B4T, IIImiejsce Adam Faryński z klasy 2 BT. W dniu 23 marca, po raz pierwszy w naszej szkole odbył się  Konkurs Młodego Spawacza „Spawik”. Pomysłodawcami i organizatorami konkursu byli Pan Grzegorz Fila i Pan Jacek Bąbka. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział  otrzymali dyplomy, a na zwycięzców czekały nagrody rzeczowe. Miejsce I zajął Patryk Stefanowski kl.3 BT, miejsce II Mateusz Pietrzak kl. 2 BB, miejsce III Cyryl Wojtasik z klasy 2 BB.Nagrody i dyplomy czekały również dla zwycięzców Szkolnej Olimpiady Wiedzy o HIV i AIDS oraz Szkolnej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, których organizatorem z ramienia szkoły była Pani Wioleta Załęska. W Olimpiadzie Wiedzy o HIV i AIDS nagrodzone zostały uczennice: Paulina Wenerowicz z klasy 1 PT, która zajęła miejsce I, Weronika Pokrywczyńska z klasy 3 PT miejsce II oraz Julia Więtczak z klasy 3 H4T, która zajęła miejsce III. Zwycięzcy Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia to Wojciech Krzesiński z klasy 2 BT, który zajął miejsce I, Julia Nikodemska z klasy 2 PT miejsce II oraz Katarzyna Osińska z klasy 4 PT, która zajęła miejsce III. Dyplomy otrzymali również uczniowie  z klasy 3 B4T : Marek Szadkowski i Bartłomiej Pawlak,  którzy brali udział w ogólnopolskim Konkursie „Integrowana Ochrona Roślin- Wizja Młodego Pokolenia” organizowanym przez Instytut Ochrony Roślin – Instytut Badawczy w Poznaniu, odbywającym się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Koordynatorami konkursu z ramienia szkoły byli kierownik praktycznej nauki zawodu Pani Marianna Milewska oraz Pan Henryk Janczak. Na zakończenie spotkania dyrektor szkoły Pan Marek Sobolewski wręczył statuetkę naszej drużynie siatkarskiej chłopców w składzie : Hubert Czupryński, Grzegorz Matuszak, Kacper Błasiński, Marek Łaszkiewicz, Kacper Pasternak, Mariusz Stołowski, Kacper Moks, Kacper Grzelak, Bartosz Szmatałowski, która 8 marca 2022 roku zdobyła tytuł Mistrza Powiatu.


Wloskie praktyki

greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Marca 2023
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Licznik odwiedzin

548677
DzisiajDzisiaj94
WczorajWczoraj107
Ten tydzieńTen tydzień405
Ten miesiąc Ten miesiąc 2739
WszystkieWszystkie548677