UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

 094346     24 czerwca 2022 roku uczniowie naszej szkoły zakończyli kolejny rok szkolny. Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki i pracy  przyszedł czas na zasłużony odpoczynek .W czasie uroczystości, która odbyła się w auli szkolnej, dyrektor szkoły Pan Marek Sobolewski wręczył świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy, osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Należeli do nich: Wojciech Krzesiński z klasy drugiej technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, uczennice z trzeciej klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych: Karina Jonaszak , Patrycja Lewandowska, Weronika Pokrywczyńska i Natalia Chruścińska. Następnie przyszedł czas na wręczenie nagród za uzyskanie wysokich wyników w nauce, udział w konkursach i olimpiadach oraz statuetek za osiągnięcia sportowe. Uczniowie, którzy angażowali się w życie artystyczne szkoły otrzymali dyplomy.
     Szczególnym momentem było rozdanie świadectw ukończenia szkoły uczniom trzecich klas Branżowej Szkoły I stopnia, których wychowawcami byli  Pani Wioleta Załęska, wychowawca klasy III BG oraz Pan Daniel Kowalczyk, wychowawca klasy III BB. W imieniu absolwentów głos zabrał Mateusz Janczak, który  podziękował za wspólnie spędzone lata w murach naszej szkoły oraz pożegnał całą społeczność szkolną. W imieniu społeczności uczniowskiej absolwentów pożegnali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Daria Moks i Marcel Falborski. Absolwentom życzymy wielu sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń i życiowych celów. Wszystkim uczniom  życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.


Wloskie praktyki

greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Marca 2023
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Licznik odwiedzin

548677
DzisiajDzisiaj94
WczorajWczoraj107
Ten tydzieńTen tydzień405
Ten miesiąc Ten miesiąc 2739
WszystkieWszystkie548677