Powitanie klas I - 2022

     Dnia 11 października uczniowie klas II oraz przedstawiciele klas IV powitali nowych kolegów wśród naszej braci uczniowskiej.
     Żeby zadość stało się wieloletniej tradycji, pierwszoklasiści mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności nie tylko intelektualnych, ale również manualnych i sportowych. W zmaganiach uczestników konkurencji wspomagali nauczyciele, ale nie zabrakło dopingu ze strony uczniów.
     W ramach konkurencji należało rozwiązać sudoku matematyczne, odszukać bez używania rąk tic-taków, które zapodziały się w mące, przekazać z zawiązanymi oczami talerz z koralikami nad swoją głową koledze siedzącemu z tyłu. Przedstawiciele klas I mieli również za zadanie narysować portret swoich wychowawców.  Gibkość przydała się podczas konieczności przewrócenia metalowych pojemników za pomocą cebuli znajdującej się w rajstopie i przymocowanej do paska uczestników konkurencji.
     Na koniec uroczystości wszyscy uczniowie klas I złożyli honorową przysięgę i nastąpiło wręczenie pamiątkowych dyplomów, które wręczała  Pani kierownik praktycznej nauki zawodu – Marianna Milewska wraz z zastępcą przewodniczącego szkoły – Bartłomiejem Pawlakiem.
Przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego dziękujemy za zorganizowanie zabawy.


Wloskie praktyki

greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Wtorek
29 Listopada 2022
Imieniny obchodzą
Błażej, Bolemysł, Fryderyk,
Przemysł, Saturnin, Saturnina, Walter

Do końca roku zostało 33 dni.
Zodiak: Strzelec

Licznik odwiedzin

535344
DzisiajDzisiaj75
WczorajWczoraj192
Ten tydzieńTen tydzień267
Ten miesiąc Ten miesiąc 3224
WszystkieWszystkie535344