EuroTier oraz VW w Wolfsburgu

zdjciegwne     EuroTier 2022 oraz Autostadt w Wolfsburgu, to miejsca jakie zwiedzili nasi uczniowie podczas dwudniowej zagranicznej wycieczki zawodowej. Odbywająca się w Hanoverze co dwa lata międzynarodowa wystawa zwierząt oraz maszyn i urządzeń związanych z produkcją zwierzęcą przyciąga setki tysięcy zwiedzających z całego świata. Nie mogło również zabraknąć tam i naszych uczniów, którzy mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w nowoczesnych gospodarstwach nastawionych na produkcję zwierzęcą. Tegoroczne targi były również okazją do poznania najnowszych technologii związanych z odnawialnymi źródłami energii, które wykorzystują surowce pochodzenia zwierzęcego jak i roślinnego w produkcji czystej energii.
     W drugim dniu wycieczki, uczniowie mieli okazję zapoznać się z aktualna ofertą koncernu VW.  Zobaczyli również jak skonstruowane są samochody elektryczne oraz napędzane wodorem, choć największą atrakcją była możliwość usiąść za kierownicą luksusowych modeli koncernu VW oraz sprawdzenie swoich możliwości prowadzenia pojazdów na symulatorach czy „mini” modelach elektrycznych.
     Organizatorem i kierownikiem wycieczki był Grzegorz Bojanowski a opiekę w trakcie wyjazdu sprawowali Grzegorz Fila, Mariusz Szymański oraz Piotr Bojanowski.Wloskie praktyki

greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Wtorek
29 Listopada 2022
Imieniny obchodzą
Błażej, Bolemysł, Fryderyk,
Przemysł, Saturnin, Saturnina, Walter

Do końca roku zostało 33 dni.
Zodiak: Strzelec

Licznik odwiedzin

535348
DzisiajDzisiaj79
WczorajWczoraj192
Ten tydzieńTen tydzień271
Ten miesiąc Ten miesiąc 3228
WszystkieWszystkie535348