Szkolna Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS

aids     21 listopada 2022r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Szkolnej Olimpiady Wiedzy o HIV i AIDS zorganizowanej w ramach obchodów Światowego Dnia AIDS oraz  działań profilaktycznych z tego zakresu koordynowanych w naszej szkole przez panią Wioletę Załęską.
     Celem Olimpiady było popularyzowanie wiedzy o HIV i AIDS oraz kształtowanie postaw akceptacji i tolerancji wobec ludzi żyjących z HIV  i chorych na AIDS. Trzech najlepszych uczniów weźmie udział w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV i AIDS dla szkół ponadpodstawowych, która odbędzie się 01.12.2022r. w Kole.

Zwycięzcami etapu szkolnego zostali:
I miejsce  - Wojciech Krzesiński, III BT,
II miejsce - Natalia Chruścińska, IV PTH,
III miejsce - Adam Faryński, III BT.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Trzymamy kciuki za etap powiatowy.

Wloskie praktyki

greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Wtorek
7 Lutego 2023
Imieniny obchodzą
Romuald, Ryszard, Sulisław
Do końca roku zostało 328 dni.
Zodiak: Wodnik

Licznik odwiedzin

543379
DzisiajDzisiaj43
WczorajWczoraj104
Ten tydzieńTen tydzień147
Ten miesiąc Ten miesiąc 662
WszystkieWszystkie543379