Drzwi Otwarte 2015

drzwi28 kwietnia w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte dla gimnazjalistów, którzy już wkrótce zdecydują o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej. Wszystkich gości uroczyście powitał dyrektor Marian Aleksiński. Następnie kierownik Piotr Sobolewski przedstawił gimnazjalistom propozycje kierunków kształcenia, na które będzie prowadzony nabór. Na zakończenie części oficjalnej na scenie zaprezentowały się uczennice klasy pierwszej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, które zaśpiewały piosenkę o naszej szkole oraz uczniowie klasy drugiej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w pokazie barmańskim. Na gimnazjalistów czekało wiele atrakcji. Należały do nich m.in. warsztaty carvingu, wypiek wyrobów
z ciasta drożdżowego, jazda kombajnem, ciągnikiem, zmiana koła na czas, konkurs orki, warsztaty florystyczne oraz modelowanie z lukru plastycznego. Ponadto każdy gimnazjalista mógł zwiedzić szkołę oraz internat. Na wszystkich czekały również kiełbaski z grilla i grochówka.


logo ministerstwa

logomin

kowr

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran

Licznik odwiedzin

279023
DzisiajDzisiaj29
WczorajWczoraj134
Ten tydzieńTen tydzień163
Ten miesiąc Ten miesiąc 3714
WszystkieWszystkie279023