Drzwi Otwarte 2015

drzwi28 kwietnia w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte dla gimnazjalistów, którzy już wkrótce zdecydują o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej. Wszystkich gości uroczyście powitał dyrektor Marian Aleksiński. Następnie kierownik Piotr Sobolewski przedstawił gimnazjalistom propozycje kierunków kształcenia, na które będzie prowadzony nabór. Na zakończenie części oficjalnej na scenie zaprezentowały się uczennice klasy pierwszej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, które zaśpiewały piosenkę o naszej szkole oraz uczniowie klasy drugiej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w pokazie barmańskim. Na gimnazjalistów czekało wiele atrakcji. Należały do nich m.in. warsztaty carvingu, wypiek wyrobów
z ciasta drożdżowego, jazda kombajnem, ciągnikiem, zmiana koła na czas, konkurs orki, warsztaty florystyczne oraz modelowanie z lukru plastycznego. Ponadto każdy gimnazjalista mógł zwiedzić szkołę oraz internat. Na wszystkich czekały również kiełbaski z grilla i grochówka.


logo ministerstwa

logomin

kowr

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Wtorek
18 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Bogusław, Gracjan, Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir

Do końca roku zostało 14 dni.
Zodiak: Strzelec

Licznik odwiedzin

267160
DzisiajDzisiaj49
WczorajWczoraj95
Ten tydzieńTen tydzień144
Ten miesiąc Ten miesiąc 2486
WszystkieWszystkie267160