Konferencja rolnicza

      img 9796Konferencja dotycząca potrzeb doradczych oraz przyszłości oświaty rolniczej w powiecie kolskim
    W dniu 23.09.2015r na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu odbyła się konferencja dotycząca potrzeb doradczych oraz przyszłości oświaty rolniczej w powiecie kolskim. Organizatorem spotkania była Wielkopolska Izba Rolnicza, a współorganizatorami nasza szkoła oraz Zespół Doradczy Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kole.
    W konferencji wzięli udział: pani Jolanta Nawrocka - członek zarządu Wielkopolskiej Izby Rolniczej, pan Michał Wróblewski - przewodniczący rady powiatu Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Kole, pan Andrzej Tomczyk - sekretarz powiatu kolskiego, pan Grzegorz Galiński – zastępca kierownika Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, pan Karol Skonieczny - przewodniczący Komisji Rolnictwa Rady Gminy Koło, pracownicy ZD WODR w powiecie kolskim oraz delegaci RP WIR w Kole.
    Konferencja rozpoczęła się wystąpieniem kierownika praktycznej nauki zawodu - pana Piotra Sobolewskiego, który zapoznał zebranych z historią szkoły, przedstawił główne kierunki działania i kształcenia w szkole. Następnie uczestnicy spotkania omówili kierunki rozwoju oświaty rolniczej w powiecie kolskim, rolę powiatu w kształtowaniu sytuacji ekonomicznej i gospodarczej rolników oraz potrzeby rolników w zakresie doradztwa.
    Uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych pod kierunkiem Moniki Masiery i Alicji Kłanieckiej zaprezentowali zebranym swoje umiejętności kulinarne, przygotowując i dekorując stół z posiłkiem konferencyjnym. Uczestnicy mieli okazję skosztować ciasta własnego wypieku, zimne przekąski, a na zakończenie posilić się pyszną zupą z brokułów.  Profesjonalną obsługą gości zajęły się uczennice trzeciej klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. 

Konferencja dotycząca potrzeb doradczych oraz przyszłości oświaty rolniczej                        w powiecie kolskim.

W dniu 23.09.2015r na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego              w Powierciu odbyła się konferencja dotycząca potrzeb doradczych oraz przyszłości oświaty rolniczej w powiecie kolskim. Organizatorem spotkania była Wielkopolska Izba Rolnicza,                a współorganizatorami nasza szkoła oraz Zespół Doradczy Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kole.

W konferencji wzięli udział: pani Jolanta Nawrocka - członek zarządu Wielkopolskiej Izby Rolniczej, pan Michał Wróblewski - przewodniczący rady powiatu Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Kole, pan Andrzej Tomczyk - sekretarz powiatu kolskiego, pan Grzegorz Galiński – zastępca kierownika Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, pan Karol Skonieczny - przewodniczący Komisji Rolnictwa Rady Gminy Koło, pracownicy                 ZD WODR w powiecie kolskim oraz delegaci RP WIR w Kole.

Konferencja rozpoczęła się wystąpieniem kierownika praktycznej nauki zawodu - pana Piotra Sobolewskiego, który zapoznał zebranych z historią szkoły, przedstawił główne kierunki działania i kształcenia w szkole. Następnie uczestnicy spotkania omówili kierunki rozwoju oświaty rolniczej w powiecie kolskim, rolę powiatu w kształtowaniu sytuacji ekonomicznej i gospodarczej rolników oraz potrzeby rolników w zakresie doradztwa.

            Uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych pod kierunkiem Moniki Masiery i Alicji Kłanieckiej zaprezentowali zebranym swoje umiejętności kulinarne, przygotowując i dekorując stół z posiłkiem konferencyjnym. Uczestnicy mieli okazję skosztować ciasta własnego wypieku, zimne przekąski, a na zakończenie posilić się pyszną zupą z brokułów.  Profesjonalną obsługą gości zajęły się uczennice trzeciej klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. 

logo ministerstwa

logomin

kowr

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Erwin, Erwina, Kamil,
Karolina, Robert, Roberta, Szymon,
Unisław, Wespazjan

Do końca roku zostało 167 dni.
Zodiak: Rak

Licznik odwiedzin

294301
DzisiajDzisiaj20
WczorajWczoraj106
Ten tydzieńTen tydzień405
Ten miesiąc Ten miesiąc 2009
WszystkieWszystkie294301