Cicha noc, święta noc... - wieczór wigilijny w internacie

img 0594    "Cicha noc, święta noc..." - tymi słowami rozpoczął się tegoroczny wieczór wigilijny w naszym internacie. Program artystyczny, przygotowany przez mieszkańców internatu pod kierunkiem wychowawców, przyjął konwencję teatru cieni. Przedstawienie składało się z czterech aktów. W pierwszym  występujący uczniowie przypomnieli stworzenie świata, w drugim - pobyt Adama i Ewy w Raju, a w trzecim - budowanie wieży Babel. Z kolei w ostatnim akcie przedstawiono zwiastowanie NMP oraz narodziny Jezusa. Całość zakończyła kolęda "Bóg się rodzi".
    Po programie artystycznym głos zabrał ks. Radosław Kobiela, który odczytał Ewangelię. Następnie dyrektor Marian Aleksiński oraz kierownik internatu Wiesława Trzmiel złożyli wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia, a także podziękowali za przygotowanie wyjątkowej uroczystości. Później wszyscy podzielili się opłatkiem i zasiedli do wigilijnego stołu. Tradycyjnie  wieczór zakończył się wspólnym kolędowaniem.

Galeria 1


Galeria 2

 

"Cicha noc, święta noc..." - tymi słowami rozpoczął się tegoroczny wieczór wigilijny w naszym internacie. Program artystyczny, przygotowany przez mieszkańców internatu                  pod kierunkiem wychowawców, przyjął konwencję teatru cieni. Przedstawienie składało się               z czterech aktów. W pierwszym  występujący uczniowie przypomnieli stworzenie świata,              w drugim - pobyt Adama i Ewy w Raju, a w trzecim - budowanie wieży Babel. Z kolei                    w ostatnim akcie  przedstawiono zwiastowanie NMP oraz narodziny Jezusa. Całość zakończyła kolęda "Bóg się rodzi".

            Po programie artystycznym głos zabrał ks. Radosław Kobiela, który odczytał Ewangelię. Następnie dyrektor Marian Aleksiński oraz kierownik internatu Wiesława Trzmiel złożyli wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia, a także podziękowali                                 za przygotowanie wyjątkowej uroczystości. Później wszyscy podzielili się opłatkiem                       i zasiedli do wigilijnego stołu. Tradycyjnie  wieczór zakończył się wspólnym kolędowaniem.

greckie

librus

logocsw

biegi

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Piątek
5 Czerwca 2020
Międzynarodowy Dzień Ochrony
Środowiska
Imieniny obchodzą
Bonifacy, Bończa, Dobrociech, Dobromir,
Dobrymir, Nikanor, Waleria, Walter

Do końca roku zostało 210 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Licznik odwiedzin

365226
DzisiajDzisiaj152
WczorajWczoraj326
Ten tydzieńTen tydzień1408
Ten miesiąc Ten miesiąc 1408
WszystkieWszystkie365226