17.06.2014r. z okazji ,, Dnia Dziecka” nauczyciele wychowania fizycznego pani Wioleta Załęska i pan Zbigniew Frontczak w naszej szkole zorganizowali  Mistrzostwa Szkoły w La. Uczniowie  mogli rywalizować w następujących konkurencjach:100m, 200m, pchnięcie kulą i skok w dal. W mistrzostwach wzięli udział uczniowie z następujących  klas : I BT, I RT, II BT, III HTR, I EZ
Oto wyniki: 100m dziewcząt I miejsce- Jaśkiewicz Daria 13,26 I RT , II miejsce –Olczyk Ewelina 14,15 II JT, III miejsce – Chwiałkowska Dominika 14,45 III HT, skok w dal  I miejsce – Jaśkiewicz Daria3,92 I RT, II miejsce – Chwiałkowska Dominika 3,67 III HT, III miejsce – Szymańska Izabela 3,31 III HT, kula I miejsce – Chwiałkowska Dominika 7,14 III HT, II miejsce- Bednarz Eliza 6,85 II HT,  III miejsce – Stemplewska Martyna 6,44 III HT. Chłopcy :100m I miejsce – Czubaszewski Daniel 13,27   I BT , II miejsce –Skwarek Radosław 13,57 I BT,  III miejsce –Szafrański Kamil 14,08 I BT, 200m I miejsce-  Szafrański Kamil 28,20 I BT, II miejsce –Skwarek Radosław 28,26 I BT,  III miejsce – Marańda Kewin 31,94 I BT , skok w dal  I miejsce –Szczepański Dawid 5,23 I BT , II miejsce– Kowalewski Adrian 4,75 II BT, III miejsce –Czubaszewski Daniel 4,72 I BT , kula I miejsce –Niszczak Damian 12,09 I BT, II miejsce- Skwarek Radosław 10,98  I BT, III miejsce –Kowalewski Adrian 10,71 II BT. Zawodnicy za pierwsze trzy miejsca otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców. W punktacji ogólnej klasa I BT zgromadziła największa liczbę punktów  łącznie 87, następnie klasa III HTJ z liczbą punktów 53 i klasa I RT z liczba punktów 16.

                Gratulujemy I życzymy dalszych sukcesów !!!   

RSS
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
Szczegóły
 
 
Powered by Phoca Gallery

greckie

logo ministerstwa

logomin

kowr

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Sobota
19 Października 2019
Imieniny obchodzą
Ferdynand, Fryda, Pelagia, Pelagiusz,
Piotr, Siemowit, Skarbimir, Toma,
Ziemowit

Do końca roku zostało 74 dni.
Zodiak: Waga

Licznik odwiedzin

307762
DzisiajDzisiaj116
WczorajWczoraj155
Ten tydzieńTen tydzień1221
Ten miesiąc Ten miesiąc 3598
WszystkieWszystkie307762