Kadra pedagogiczna


Dyrektor szkoły
mgr Marek Sobolewski

Wicedyrektor szkoły
mgr Agnieszka Smolińska

Kierownik praktycznej nauki zawodu
mgr inż. Marianna Milewska

Kierownik Internatu
mgr Zenon Wasiak

Pedagog szkolny
mgr Marta Ludwicka, mgr Izabela Lorenz-Sikorska,

Nauczyciele

ks. Barcz Zbigniew - religia
Barczykowska Anna - terapeuta
Bąbka Jacek - Przedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa
Baumgart Ilona - przedmioty zawodowe w zakresie technik żywienia 
i usług gastronomicznych
Bednarek Monika - wychowawca w internacie, zajęcia rewalidacyjne
Berthold Kamila - j. polski
Białkowski Krzysztof - informatyka, wychowawca w internacie
Bojanowski GrzegorzPrzedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa, chemia
Bojanowski PiotrPrzedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa
Brzeziński Bartłomiej - ks. mariawita
Chichłowska Kamila - bibliotekarz, j. polski
Chłodnicka-Szymaniak Agnieszka - wychowawca w internacie
Chmielowska Barbara - matematyka
Chruścielska Jolanta - Przedmioty zawodowe - gastronomia
Fila Grzegorz - Przedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa
Filipiak Zbigniew - Przedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa
Fiwek Jakub - wychowawca w internacie
Gałązka Jarosław - psycholog
Giętkowska-Szurgot Małgorzata - biologia
Janczak Henryk - Przedmioty zawodowe - podstawy rolnictwa, ochrona roślin, maszyny rolnicze wychowawca w internacie
Jaroszewska Izabela - j. angielski
Kaniewska Iwona - j. angielski
Kowalczyk Daniel - wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie
Kupis Aneta - matematyka
Leszczak Sabina - religia
Lorenz-Sikorska Izabela - zajęcie rewalidacyjne, pedagog szkolny
Ludwicka Marta - pedagog, pedagog specjalny, muzyka
Łochowski Stanisław - instruktor nauki jazdy
Majchrzak-Falborska Monika - geografia, historia
Masiera Monika - przedmioty zawodowe w zakresie technik żywienia
i usług gastronomicznych, biologia

Milewska Marianna - podstawy przedsiębiorczości, przedmioty ekonomiczne
Okulska Mariola - przedmioty zawodowe w zakresie technik żywienia 
i usług gastronomicznych
Olczyk Damian - przedmioty zawodowe - architektura krajobrazu, biologia
Piórkowski Jarosław - przedmioty zawodowe architektura

Potrzebski Ryszard - wychowawca w internacie
Pudło Aleksander - historia i teraźniejszość
Smolarek Halina - j. niemiecki, wiedza o społeczeństwie
Smolińska Agnieszka -Przedmioty ekonomiczne, doradztwo zawodowe
Sołtysiak Dariusz - instruktor nauki jazdy
Sobiesiński Hubert - przedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa, fizyka
Stępiński Paweł - Przedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa
Suliburska Joanna - j. polski
Schroder Agnieszka - matematyka
Szwagrzak Danuta - historia, logopeda
Szymańska Anna - przedmioty zawodowe - architektura krajobrazu
Szymański Mariusz - przedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa
Trzmiel Wiesława - wychowawca w internacie, wychowanie fizyczne
Wasiak Zenon - edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca w internacie
Załęska Wioleta - wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie
Zawadzka Anna - praktyczna nauka zawodu w zakresie mechanizacji rolnictwa. Przedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa

Zawadzki Grzegorz - instruktor nauki jazdy

Wloskie praktyki

greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Marca 2023
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Licznik odwiedzin

548677
DzisiajDzisiaj94
WczorajWczoraj107
Ten tydzieńTen tydzień405
Ten miesiąc Ten miesiąc 2739
WszystkieWszystkie548677