Kadra pedagogiczna


Dyrektor szkoły
mgr Marek Sobolewski

Wicedyrektor szkoły
mgr Agnieszka Smolińska

Kierownik praktycznej nauki zawodu
mgr inż. Marianna Milewska

Kierownik Internatu
mgr Zenon Wasiak

Pedagog szkolny
mgr Halina Smolarek, mgr Izabela Lorenz-Sikorska,

Nauczyciele

ks. Barcz Zbigniew - religia
Bąbka Jacek - Przedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa

Bednarek Monika- wychowawca w internacie, zajęcia rewalidacyjne
Białkowski Krzysztof - informatyka, wychowawca w internacie
Bojanowski GrzegorzPrzedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa, chemia, muzyka
Bojanowski PiotrPrzedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa
Chichłowska Kamila - bibliotekarz, j. polski
Chłodnicka-Szymaniak Agnieszka - wychowawca w internacie

Chmielowska Barbara - matematyka

Chruścielska Jolanta - Przedmioty zawodowe - gastronomia

Fila Grzegorz - Przedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa
Filipiak Zbigniew - Przedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa
Grzebielucha Teresa - biologia
Janczak Henryk - Przedmioty zawodowe - podstawy rolnictwa, ochrona roślin, maszyny rolnicze wychowawca w internacie
Jaroszewska Izabela - j. angielski
Kaniewska Iwona - j. angielski
Kobuszko-Sokołowska Beata - nauka jazdy
Kowalczyk Daniel - wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie
Kupis Aneta - matematyka
Kwiatkowska Joanna - wiedza o kulturze
Kwiatkowska Marta - zajęcia rewalidacyjne
Leszczak Sabina - religia
Lorenz-Sikorska Izabela - zajęcie rewalidacyjne, pedagog szkolny, biblioteka
Majchrzak-Falborska Monika - geografia, historia
Masiera Monika - przedmioty zawodowe w zakresie technik żywienia
i usług gastronomicznych

Milewska Marianna - podstawy przedsiębiorczości, przedmioty ekonomiczne
Okulska Mariola - przedmioty zawodowe w zakresie technik żywienia 
i usług gastronomicznych
Olczyk Damian - przedmioty zawodowe - architektura krajobrazu, biologia
Potrzebski Ryszard - wychowawca w internacie
Smolarek Halina - j. niemiecki, pedagog szkolny
Smolińska Agnieszka -Przedmioty ekonomiczne, doradztwo zawodowe
Sobiesiński Hubert - Przedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa
Suliburska Joanna - j. polski

Szwagrzak Danuta - historia
Szymańska Anna - Przedmioty zawodowe - architektura krajobrazu
Szymański Mariusz - Przedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa

Szymkiewicz Mateusz - religia
Trzmiel Wiesława - wychowawca w internacie, wychowanie fizyczne
Wasiak Zenon - edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca w internacie
Załęska Wioleta - wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie
Zawadzka Anna - praktyczna nauka zawodu w zakresie mechanizacji rolnictwa. Przedmioty zawodowe - mechanizacja rolnictwa

greckie

librus

logocsw

biegi

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Sobota
16 Stycznia 2021
Imieniny obchodzą
Marcel, Waleriusz, Włodzimierz
Do końca roku zostało 350 dni.
Zodiak: Koziorożec

Licznik odwiedzin

430083
DzisiajDzisiaj80
WczorajWczoraj151
Ten tydzieńTen tydzień878
Ten miesiąc Ten miesiąc 2066
WszystkieWszystkie430083