Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

img 4993     Po bardzo długiej przerwie uczniowie znów zawitali do szkoły. W związku sytuacją  epidemiologiczną w uroczystości udział wzięli tylko uczniowie klas pierwszych oraz nauczyciele. Inauguracja roku szkolnego rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie dyrektor szkoły Pan Marek Sobolewski powitał wszystkich obecnych, a w szczególności uczniów klas pierwszych, którzy w tym uroczystym dniu złożyli ślubowanie. Wicedyrektor szkoły Pani Agnieszka Smolińska przedstawiła procedury bezpieczeństwa obowiązujące w ZSCKR w Powierciu w czasie stanu epidemii w związku z COVID-19. Po oficjalnej uroczystości uczniowie udali się do klas, aby wziąć udział w spotkaniu z wychowawcami. Miejmy nadzieję, że ogrom nagromadzonej dobrej energii wystarczy na kolejne dziesięć miesięcy.

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w ZSCKR w Powierciu w czasie stanu epidemii w związku z COVID-19


Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu w czasie stanu epidemii w związku z COVID-19

Pobierz

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w internacie szkolnym
w czasie stanu epidemii w związku z COVID-19

Pobierz

DOŻYNKI PARAFIALNE-POWIERCIE 2020

01     W minioną niedzielę w kościele w Powierciu odbyły się Dożynki Parafialne. Pomimo panującej pandemii i wielu obostrzeń z nią związanych, nie mogło zabraknąć delegacji nauczycieli oraz uczniów Naszej szkoły. Pięknie udekorowany kosz, w którym znalazły się produkty pracy rolników oraz chleb wypieczony z tegorocznych zbiorów zbóż, to wspólne dzieło Pani prof. Ani Szymańskiej oraz prof. Teresy Grzebieluchy. W imieniu dyrekcji, nauczycieli, uczniów oraz pozostałych pracowników ZSCKR Powiercie, dary naszej ziemi zostały przekazane proboszczowi parafii podczas uroczystej mszy świętej. W delegacji wzięli udział Pani prof. Teresa Grzebielucha, prof. Grzegorz Bojanowski oraz Uczennica klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Natalia Chruścińska.

„Mój wymarzony ogród”

     Ogrody były od lat tematem sztuki. Artyści tacy jak Claude Monet czy César Manrique Cabrera tworzyli i uwieczniali swoje ogrody na dziełach, które zdobyły uznanie na całym świecie.
     Niewątpliwie do grupy artystów dołączył zwycięzca tegorocznej edycji konkursu „Mój wymarzony ogród” Adam Orzechowski - uczeń klasy 8 z Zespołu Szkół w Bogusławicach.
     Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że miłość do ogrodów, tak jak u jego wielkich poprzedników, nie pozostanie tylko na papierze!

greckie

librus

logocsw

biegi

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Poniedziałek
21 Września 2020
Imieniny obchodzą
Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita,
Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz,
Mira

Do końca roku zostało 102 dni.
Zodiak: Panna

Licznik odwiedzin

403789
DzisiajDzisiaj187
WczorajWczoraj274
Ten tydzieńTen tydzień187
Ten miesiąc Ten miesiąc 8070
WszystkieWszystkie403789