Ogłoszenie o konkursie


Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora ZSCKR
w Powierciu

Pobierz

Dzień wiosny

img 8825     Tegoroczna zima bardzo dobrze czuła się w naszych stronach, ale  uczniowie szkoły zadbali o to, żeby raczyła się z nami pożegnać.
     Mamy nadzieję, że ich wysiłki nie pójdą na marne i niezbyt lubiana pora roku ustąpi miejsca wiośnie.
     Temu wszystkiemu miały służyć działania Samorządu Uczniowskiego, który 21 marca zadbał o dobra zabawę. Wiele emocji dostarczyły konkurencje sportowe sprawdzające umiejętności uczestników zmagań.


AGRO TECH KIELCE 2023

received 6032266766857514     Jedną z pierwszych wystaw organizowanych w 2023 r. w Polsce są targi nowości rolniczych w Kielcach. Nie mogło zabraknąć tam uczniów ZSCKR w Powierciu, którzy w dniu 17.03.2023r. wybrali się na wycieczkę zawodową, której celem było zapoznanie się z aktualną ofertą wiodących producentów ciągników i maszyn rolniczych. W tym samym dniu rozpoczęły się również targi LAS EXPO, na których uczniowie mogli zobaczyć specjalistyczny sprzęt do załadunku i obróbki drewna. Organizatorem wycieczki był Grzegorz Bojanowski a opiekunami Kamila Berthold oraz Ryszard Potrzebski.


MISTRZOSTWA INTERNATU W TENISIE STOŁOWYM 2023

 163947     16 marca 2023r. odbyły się Mistrzostwa Internatu w Tenisie Stołowym. Mistrzostwa odbywały się w dwóch kategoriach: chłopców - 12 uczestników i dziewcząt- 6 uczestniczek.
W kat. chłopców pierwsze miejsce zajął  Dominik Augustowski z klasy III BB, drugie miejsce Wiktor Miśko z klasy I PT i trzecie miejsce Paweł Ciszewski z klasy II PTH, natomiast  w kat. dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła Weronika Pokrywczyńska z klasy IV PT, drugie miejsce Karina Jonaszak z klasy IV P4H i trzecie miejsce Patrycja Lewandowska z klasy IV PT4.
Organizatorem turnieju był opiekun Daniel Kowalczyk.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM 2023

 111225     W dniach 14-15.03.2023r.w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W pierwszym dniu rywalizowali udział wzięło 23 chłopców, a w drugim 21 dziewcząt. Turniej rozgrywany był systemem „do dwóch przegranych”.
W kat. chłopców pierwsze miejsce zajął  Dominik Augustowski z klasy III BB, drugie miejsce Mateusz Niszczak z klasy III BB i trzecie miejsce Bartosz Warszewski z klasy II BT, natomiast  w kat. dziewcząt pierwsze miejsce tak jak w roku ubiegłym wywalczyła Weronika Pokrywczyńska z klasy IV PT, drugie miejsce Daria Moks z klasy II PT i trzecie miejsce Dorota Kubsik z klasy IV PT4.
Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego: Wioleta Załęska i Daniel Kowalczyk.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wloskie praktyki

greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Marca 2023
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran

Licznik odwiedzin

548670
DzisiajDzisiaj87
WczorajWczoraj107
Ten tydzieńTen tydzień398
Ten miesiąc Ten miesiąc 2732
WszystkieWszystkie548670