Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

img 20180412 095312    W dniach 11-12.04.2018r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. W rywalizacji wzięło udział dziesięć dziewcząt i dwunastu chłopców, rozgrywki przeprowadzone zostały  systemem rosyjskim. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem wszystkich zawodników. W kat. dziewcząt zwycięstwo wywalczyła Julia Ferenc z kl. II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, II miejsce zajęła Julia Witkowska z kl. II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych i III miejsce Agata Bystrzycka z kl. II Technikum Architektury Krajobrazu. W kat. chłopców I miejsce wywalczył Dominik Wojdyński z kl. I Branżowej Szkoły I Stopnia, II miejsce zajął Kamil Wojdyński z kl. III  Zasadniczej Szkoły Zawodowej, a III miejsce Michał Kwiatkowski z kl. II  Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe statuetki i dyplomy. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  Organizacją i przeprowadzeniem zawodów zajmowali się pani Wioleta Załęska i pan Daniel Kowalczyk.