Coś kończy się, żeby coś mogło trwać…

081907     25 czerwca 2021 r. mury naszej szkoły opuścili, aby ruszyć w dalszą drogę, uczniowie trzeciej klasy Branżowej Szkoły I Stopnia. W imieniu całej społeczności szkolnej absolwentów pożegnali: dyrektor szkoły – Marek Sobolewski, wicedyrektor – Agnieszka Smolińska, kierownik praktycznej nauki zawodu – Marianna Milewska, kierownik internatu – Zenon Wasiak oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Weronika Bajer. Na koniec uroczystości absolwenci otrzymali z rąk wychowawcy świadectwa, które są ukoronowaniem trzyletniej nauki w naszej szkole.
     Uczniowie klas 1-3 Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach i pożegnali rok szkolny 2020/2021, wierząc, że we wrześniu zasiądą w ławkach, a nie w domu, przed monitorem komputera.

     Całej społeczności szkolnej życzymy udanych wakacji, a absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły!!!

greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Piątek
17 Września 2021
Imieniny obchodzą
Ariadna, Dezyderiusz, Drogosław,
Franciszek, Hildegarda, Justyn, Justyna,
Lambert, Lamberta, Narcyz, Teodora

Do końca roku zostało 106 dni.
Zodiak: Panna

Licznik odwiedzin

473498
DzisiajDzisiaj82
WczorajWczoraj165
Ten tydzieńTen tydzień753
Ten miesiąc Ten miesiąc 2858
WszystkieWszystkie473498