Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

KIERUNKI TECHNICZNE TO TWOJA PRZYSZŁOŚĆ !!!


Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

 

     Chcesz być profesjonalnie przygotowany do życia zawodowego, do prowadzenia rozwojowego gospodarstwa lub własnej firmy, własnego warsztatu mechanicznego, poznać nowoczesne metody spawania i procesy technologiczne w obróbce  materiałów, poznać obsługę maszyn i pojazdów?
     Interesujesz się nowoczesną techniką rolniczą, chcesz dowiedzieć się, czy ciągnik może sam jechać po polu? Czy smartfon, tablet, komputer można wykorzystać w gospodarstwie rolnym?
     Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź podczas nauki w naszej szkole na kierunku Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz Branżowej Szkole I stopnia Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych.
     Wiedzę i umiejętności, jakie u nas zdobędziesz, pozwolą Ci w przyszłości podjąć pracę w serwisach ciągników i maszyn rolniczych, w dystrybucji podzespołów i części, w innych firmach wykorzystujących pojazdy i maszyny rolnicze oraz nowocześnie rozwijać własne gospodarstwo rolne.
     W trakcie nauki zdobędziesz również niezbędną wiedzę i doświadczenie w obsłudze, naprawie i serwisowaniu  maszyn wykorzystywanych zarówno w tradycyjnych jak i w nowoczesnych gospodarstwach rolnych. Podczas nauki w naszej szkole możesz uczestniczyć w ciekawych praktykach i stażach zawodowych, zarówno krajowych jak i zagranicznych.
     W ramach tego kierunku uzyskasz także niezbędne uprawnienia, min. prawo jazdy kat. T, kat. B oraz kurs prowadzenia i obsługi kombajnu zbożowego. Dodatkowo w szkole możesz skorzystać z licznych szkoleń i kursów, dających uprawnienia do obsługi innych urządzeń czy maszyn wykorzystywanych w gospodarstwie rolnym, takich jak:
- uprawnienia na wózki widłowe,
- uprawnienie obsługi pił spalinowych,
- kurs chemizacji.
     Nasza szkoła jest dobrze wyposażona w niezbędne środki dydaktyczne do nauki i kładzie szczególny nacisk na praktyczną naukę zawodu. Dzięki pięknej okolicy, w jakiej jest szkoła, miłej atmosferze wśród uczniów, fachowej kadrze pedagogicznej oraz doskonałym warunkom w klasach czy internacie, poczujesz się prawie tak samo jak w domu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły
Niezbędne informacje oraz wymagane dokumenty znajdziesz na naszej stronie internetowej. www.powiercie.eu


greckie

librus

logocsw

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Piątek
17 Września 2021
Imieniny obchodzą
Ariadna, Dezyderiusz, Drogosław,
Franciszek, Hildegarda, Justyn, Justyna,
Lambert, Lamberta, Narcyz, Teodora

Do końca roku zostało 106 dni.
Zodiak: Panna

Licznik odwiedzin

473498
DzisiajDzisiaj82
WczorajWczoraj165
Ten tydzieńTen tydzień753
Ten miesiąc Ten miesiąc 2858
WszystkieWszystkie473498