Targi edukacyjne szkół – Grabów 2017

img 1241     Dzisiaj, 23 marca nasza szkoła miała okazję przedstawić swoją ofertę  na Targach Edukacyjnych w Grabowie. Oprócz tradycyjnej prezentacji kierunków kształcenia, nasi uczniowie zaprezentowali młodszym kolegom z Gimnazjum w Grabowie oraz ich rodzicom swoje umiejętności, które nabyli w naszej szkole.
     Uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych poczęstowali gospodarzy własnoręcznie przyrządzonym dietetycznym rafaello, sokiem pomarańczowo-marchewkowym oraz flambirowanymi naleśnikami. Przygotowali również  pokaz barmański oraz warsztaty carvingu.
    Uczennice technikum architektury krajobrazu prezentowały swoje umiejętności, projektując ogród marzeń w programie graficznym  oraz prezentując, w jaki sposób można wykonać biżuterię florystyczną.  Podczas rozmów z naszymi uczniami, gimnazjaliści  mogli przekonać się, że warto dołączyć do społeczności uczniowskiej ZSCKR w Powierciu, a rzeczywistość szkolna nie musi być straszna ani nudna.  
    Z radością możemy stwierdzić, że stoisko naszej szkoły oraz prezentowane  umiejętności naszych uczniów cieszyły się  dużym zainteresowaniem gimnazjalistów  i ich rodziców.

greckie

librus

biegi

skrzynka

kowr

logomin

logo ministerstwa

facebook

wiescirolnicze

wiescirolnicze

cke


Dzisiaj jest: Czwartek
2 Kwietnia 2020
Rocznica śmierci Jana Pawła II
Imieniny obchodzą
Franciszek, Sądomir, Urban,
Władysław, Władysława

Do końca roku zostało 274 dni.
Zodiak: Baran

Licznik odwiedzin

343826
DzisiajDzisiaj193
WczorajWczoraj309
Ten tydzieńTen tydzień1075
Ten miesiąc Ten miesiąc 502
WszystkieWszystkie343826